Agnieszka Wichrowska

Studia weterynaryjne ukończyła na SGGW w 2018. Przed studiami weterynaryjnymi ukończyła studia pierwszego stopnia na kierunku zootechnika. W podczas studiów była Przewodniczącą Wydziałowego Samorządu Studenckiego, przez co aktywnie brała udział w życiu uczelnianym i wydziałowym. Od najmłodszych lat przejawiała zdolności przywódcze oraz organizacyjne, które podczas studiów zostały rozwijane, a poskutkowało to możliwością podjęcia pracy jako Kierownik Placówki, a jednocześnie dając bardzo dużą satysfakcję oraz radość.

Głównym kierunkiem, jakim zajmuje się pani doktor w placówce są choroby wewnętrzne małych zwierząt, a w przyszłości planuje zająć się diagnostyką obrazową.

Prywatnie właścicielka psa Gacka adoptowanego z Olkusza, z którym odnalazła wspólną pasję, czyli biegi z przeszkodami, dzięki czemu co roku uczestniczy w Hard Dog Race. W wolnym czasie spędza aktywnie czas jeżdżąc na rowerze, żeglując i uczęszczając na zajęcia taneczne. Skrytym marzeniem pani doktor jest wyjazd i zamieszkanie we Włoszech.